Ceník

Ceny v hlavní letní a zimní sezóně jsou od 750 Kč za noc a pokoj pro dvě osoby. Ceny mimo hlavní sezónu jsou od 650 Kč za noc a pokoj pro dvě osoby.Přesné ceny ubytování podle data rezervace a obsazenosti pokoje naleznete v sekci rezervace.

Ceny ubytování se počítají za pokoj a noc podle obsazení pokoje. V případě přistýlky se cena navyšuje o 150 Kč/noc. Mimo hlavní sezónu se lze telefonicky dohodnout i na snížení ceny v případě pouze částečného obsazení pokoje. U pobytů na 14 dnů a déle nabídneme na zavolání výhodnější cenu. U jednodenních pobytů se zvyšuje cena o 25%.

Děti do 3 let jsou u nás ubytováni zdarma a nepočítají se jako další osoba na pokoji. Počítáme pouze jednorázový poplatek na celý pobyt dítěte 100,- Kč za extra povlečení, postýlku a úklid.

Děti od 4 let do 12 let mají 20 % slevu z pobytu v našem penzionu.

Je možné si vzít s sebou na pokoj i domácí zvíře (pes), ale pouze na pokoje typu standard. S ohledem na následné zvýšené nároky na úklid pokoje však účtujeme navíc poplatek ve výši 100 Kč/noc.

Ubytování je samozřejmě možné hradit též na základě faktury vystavené na zaměstnavatele (příspěvek zaměstnavatele na dovolenou).

V penzionu je možné platit pouze hotově!

Místní poplatek za rekreační pobyt

Je 25,- Kč za každý den pobytu

Poplatek neplatí osoby mladší 18 let, doprovod dětí na zotavovací nebo obdobné akci (učitelé na lyžařských výcvicích nebo na škole v přírodě), osoba nevidomá, osoba, která je považována za závislou na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby, osoba, která je držitelem průkazu ZTP/P, a její průvodce

Na rozdíl od starého zákona platí poplatek z pobytu i osoby starší 70 let i studenti pobírající sociální dávky.

Storno poplatky

  • od 19 do 15 dnů před příjezdem: 20% ceny ubytování
  • od 14 do 7 dnů před příjezdem: 30% ceny ubytování
  • od 6 do 3 dnů před příjezdem: 40% ceny ubytování
  • od 2 do 0 dnů před příjezdem: 90% ceny ubytování

Přesné ceny ubytování podle data rezervace a obsazenosti pokoje naleznete v sekci rezervace

Penzion Azalka - Hofmanky v Železné Rudě hodnocení